Coraz częściej mam wrażenie, że żyję w jakimś innym wymiarze. Albo, że moim rodzice są kosmitami i wychowali mnie w jakiś nieznany Ziemianom sposób. Nie wiesz jak zachować się w tramwaju? Nie jesteś pewien czy wypada opowiedzieć kawał nowo poznanej dziewczynie? Spokojnie, wszystko jest poniżej.

1.

Nie czekaj aż wszyscy wysiądą z tramwaju/autobusu/pociągu. Musisz wejść pierwszy. MUSISZ. Najlepiej jak wejdziesz pchając się na kobietę, która próbuje wyjść, pchając przed sobą wózek z małym dzieckiem. A jak popchniesz osobę na wózku dostajesz dodatkowe punkty.


2. 

Zaglądaj przez ramię komuś, kto stojąc przed tobą pisze smsa albo czyta książkę. Zbieranie informacji o pasażerach środków komunikacyjnych jest bardzo ważne. Istotne jest aby poznać plan dnia takiej osoby, dowiedzieć się co jadła na śniadanie i z kim się pokłóciła. Równie ważne jest przeczytanie strony z książki, której fabuły i tak nie zrozumiesz przez te pięć minut. Za szturchanie w trakcie jazdy, kiedy Twój obiekt odbierze Ci możliwość zapuszczania żurawia dostajesz dodatkowe punkty.

3.

Opowiadaj sprośne kawały dziewczynie, która własnie przysiadała się do Waszego stolika i wygląda na zdezorientowaną. Im bardziej obrzydliwe tym więcej punktów zgarniasz. A nóż poczuje się przytłoczona i pójdzie- wygrywasz wtedy wszystko.

4.

Zawsze, ZAWSZE podkreślaj, że kobiety są gorsze.Chyba, że jesteś dziewczyną, wtedy mów jacy to beznadziejni są faceci. Nie zapomnij przy tym opowiedzieć pikantnych szczegółów z życia prywatnego Twoich znajomych. Tak na wszelki wypadek, nigdy nie wiadomo co może Ci przynieść dodatkowe punkty.5. 

W kolejce zawsze stój maksymalnie 30 centymetrów za osobą przed Tobą. Najlepiej będzie jak zaczniesz wtedy rozmawiać przez telefon, tylko głośno! I nie zapomnij o pociąganiu nosem jeśli masz katar. Sukces gwarantowany!

6.

Siedząc w czytelni śmiej się głośno, rozmawiaj i jedz chipsy. Rób to za każdym razem kiedy widzisz, że ktoś próbuje pracować. Może się wreszcie idiota nauczy, że czytelnia w bibliotece nie jest od siedzenia i czytania książek.

7.

Nigdy, przenigdy nie pomagaj dziewczynie z bagażami/torbami/zakupami. Kupiła? Niech sobie sama radzi, Ty jej nie kazałeś tyle pakować do tej walizki.

8.

Pamiętaj dziewczyno! Każdy facet chce Cię zgwałcić i wykorzystać. Co z tego, że pyta o długopis? Na pewno to jakiś podstęp, więc musisz zachowywać się brutalnie i kazać mu spierdalać, zanim w ogóle cokolwiek zdąży dodać. Co z tego, że wszyscy go lubią, a on sam jest w związku? Tacy są najgorsi!

9.


Nawet nie myśl o tym, żeby przerwać rozmowę telefoniczną stojąc przy kasie. Ta baba ma Cię obsłużyć i tyle. Nie warto się nią nawet przejmować. To ten sam typ co barmanka, której należy rzucać komentarze dotyczące jej wyglądu czy motorniczy, który jest przecież odpowiedzialny za to, że tramwaj się zepsuł i należy go bezwzględnie zgnoić za to.

10.


Nigdy, przenigdy nie zostawiaj napiwków w knajpach. Nigdy. Ta banda nierobów, która Cię obsługuje na pewno nie zasługuje nawet na wypłaty. Co to takiego zrobić kawę albo wydać posiłek? Każdy idiota to potrafi przecież, więc nie ma sensu ich jeszcze dodatkowo nagradzać.